Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı Transfer

Haziran 5, 2016 0 Yazar: Tamay D.

Antalya, eşsiz doğal güzellikleri, tarih kokan yapıtları, şelaleleri, denizi, güneşi ve plajlarıyla yaz aylarında çok fazla yerli ve yabancı turist ile dolup taşmaktadır. Yaz tatili deyince büyük, küçük hemen herkesin aklına Antalya gelmektedir. Turizm cenneti Antalya, merkezinin yanında beldeleriyle de yerli yabancı ziyaretçi akınına uğramaktadır. Hal böyle olunca, ilin beldelerine ulaşım da insanlar biraz sorun yaşamaktadır. Hava yolu ile Antalya’ ya gelen ziyaretçiler, il merkezinde konaklayacaksa Antalya transfer araçları ile ulaşımını sağlayabilmekte ancak beldelere ulaşım sağlaması gereken tatilciler için ulaşım ciddi sıkıntı yaratmaktadır.  İşte tam da bu nokta da yolcuların imdadına Antalya Rent A Car firmaları yetişmektedir.

Tatile kendi özel aracınızla yorucu bir şekilde gitmek yerine iyi bir transfer planı yaparak hem yolculuğunuzu hem de tatilinizi daha keyifli ve aha konforlu hale getirebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirden, Antalya hava alanına, huzurlu, stresten uzak ve rahat bir biçimde ulaşabilirsiniz. Transfer firmaları uçuş zamanınıza göre daha önce planladığınız saatte dilediğiniz adresten sizi almakta ve tam vaktinde hava alanına ulaştırmakta. İşini profesyonelce yapan transfer firmaları adresinize ve trafik yoğunluğuna göre planlama yapmakta ve sizi uçuşa yetişeceğiniz bir saatte adresinizden alarak, hava alanına özel araçlarla götürmektedir. Transfer planlaması yapmak, trafik yoğunluğu, uçağa zamanında yetişememe, hava alanında otopark yeri ve otopark ücreti, taksi ücreti gibi stresleri yaşamanıza engel olmakta ve huzurlu bir seyahate imkan vermektedir. Antalya ili genel olarak, yabancı ülkelerden gelen turistlerin Kemer, Belek, Manavgat, Tekirova gibi popüler tatil beldelerine ulaşım için kullanılan bir nokta olduğundan Antalya oto kiralama şirketleri transfer hizmeti vermektedir.

Genellikle haftanın 7 günü 24 saati çalışan Antalya transfer firmaları ile görüşerek daha yolculuğa başlamadan konforunuzu sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem özel araçla seyahatin yorgunluğunu ve stresini hissetmezsiniz, hem otopark, otoban, köprü ücretlerinden kurtulursunuz, hem de önceden bildiğiniz transfer maliyetlerinden başka bir maliyet sürprizi yaşamazsınız. Böylelikle seyahatinizin başlangıcından, tatilinizin sonuna kadar eşinizle, çocuklarınızla ve sevdiğiniz dostlarınızla birlikte konforlu bir tatil geçirmiş olacaksınız.