Büyük Şehirlerde Uygun Fiyatlı Rent A Car

Büyük Şehirlerde Uygun Fiyatlı Rent A Car

Şubat 13, 2018 0 Yazar: Tamay D.

Büyük şehirler için özel olarak uygun fiyatlı araba kiralama çalışmaları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Rent a car ile ilgili olarak merak ettiğiniz her türlü bilgiye yeni internet sayfamızın kaliteli ara yüzü sayesinde ulaşmanız mümkün oluyor. İstanbul, İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Mersin gibi pek çok farklı büyük şehirde çalışmalarımızı özel olarak gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Türkiye genelinde artık hem başarılı sonuçlar alabiliyor hem de müşterilerimizin tamamına güvenilir hizmet vermek için girişimlerde bulunabiliyoruz.

Rent A Car Hizmeti Nasıl Olur?

Eğer firmamızla iletişime geçerek özel bir araç kiralayacaksanız, mutlaka hem kiralanmayla ilgili sürece dikkat etmeli hem de ödemelerle ilgili her türlü durumu göz önünde bulundurmalısınız. Rent a car faaliyetleri son dönemde şehirler arası olarak hizmet verilebilecek şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bunun dışında herhangi bir şekilde araçların firma izni bulunmaksızın yurt dışına çıkarılması gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Müşterimiz, kiralama öncesinde mutlaka arabanın durumunun ne olduğunu incelemesi ve teslim ederken de daha kötü bir durumda teslim etmemesi gerekiyor. seçmiş olduğunuz aracı sorunsuz bir şekilde kiralayabilmeniz için araç teslimi, yakıt, araç durumu tespiti, sigortalar ve güvenceler, kiralama süresi, sürücü bilgisi gibi her türlü bilgi sözleşmeye kaydedilir. Böylelikle hem kurum yapısı olumsuz bir şekilde etkilenmez, hem de müşterilerin herhangi bir kaza durumunda dahi sigortadan yararlanma imkanı bulunuyorsa, bu imkanı sonuna kadar kullanmaları sağlanır.

Kiralamadaki Önemli Hususlar Nelerdir?

Büyük şehirlerde uygun fiyatlı yapısı bulunan kiralama faaliyetlerinin her birini artık doğrudan yeni çalışmalar sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteriler için özel olarak her türlü arabanın ekonomik yapıda olmasını sağlayarak, değerlendirmeye uygun hale getirilmesine imkan tanıyan özel durumu bulunuyor. Son dönemde herhangi bir sorun ortaya çıkmaksızın müşterilerin tamamına 10 kişiliğe kadar çıkabilen araç tiplerimizle hitap ediyoruz. Rent a car özellikle son dönemde Türk Lirası, Euro gibi para birimlerinin dışındaki birimlerle de gerçekleştirilebiliyor.

  • Ödeme İşlemleri: Ödemeleri kartla veya nakit olarak gerçekleştirebilir, çoğu araçta depozito bulunmadığı için doğrudan aracın kiralama bedelini sözleşmeyi imzaladıktan sonra verebilirsiniz. Firmamıza yapacağınız ödemeyi, rezervasyon sürecinde belirtmeli ve buna uygun bir kur değeri belirlememize yardımcı olmanız gerekiyor. Çalışmalarımız sadece Türkiye’de bulunan kişiler için olmaması nedeniyle, özellikle doğrudan ödemeleri TL, Euro, CHF, Dolar, GBP gibi birimlerle gerçekleştirebilirsiniz. Bu birimlerin her birinde kredi kartı vea nakit kiralamaya imkan tanınabiliyor.
  • Arabaların Kiralanma Koşulları

Her bir aracın kiralanmasına özel koşul bulunuyor. Bunlar arasında ehliyetinizle kaç yıllık bir tecrübeniz olduğu ve kaç yaşında olduğunuz önemlidir. Elitcar Rental olarak, arabaların kiralanmasıyla ilgili olarak belirlemiş olduğumuz sözleşmede ekstraya giren durumlarda detaylı maddelere yer verilir. Olası gecikmelerde, sözleşmede yer verilen iki saati aşkın gecikmelerde veya haber verilmemesiyle ilgili süreçte gündeki araç kiralama bedelinin de tahsil edilmesi zorunludur.

Yüce Rent A Car sayfamızda filomuzdaki araçları ve bu araçların kaç günlük ve ne kadar tutara kiralanabileceğini görebilirsiniz. Sürücü bilgisi, ehliyet ibrazına dayanır ve ehliyet yaşı tutmayan kişiler için, müşterinin seçtiği arabayı almasına izin verilmez.